ČIŠTĚNÍ KOMUNIKACÍ

termíny úklidu místních komunikací

Čištění ulic

Během týdne bude probíhat čištění komunikací v těchto blocích

14.06. až 15.06. blok: (8) Bojská

Seznam ulic - 28. října, Bojská - parkoviště, Heydukova (Plešivecká - Seifertova), Heydukova - odbočky mezi paneláky, Jarní, Kamýcká, Karolíny Světlé, Lipová, Luční, Na Bídnici, Platanová - bez soukromých parkovišť, Plešivecká, Plešivecká - parkoviště, Raisova, Raisova - od Plešivecká, Sámova, Sámova - horní a dolní část, Seifertova, Seifertova včatně spojovací k Plešivecké, Škroupova, Škroupova - mezi garážemi a paneláky, Škroupova včetně odbočky ke garážím, Zelená

16.06. až 17.06. blok: (9) Štursova

Seznam ulic - Cihelna - železniční zastávka, Dobrovského, Dobrovského vodní trakt, vč. schodům do Stránského, Elišky Krásnohorské, Erbenova, Halasova, Horova, chodníky mezi Severkou, E. Krásnohorské a Kosmonautů, chodníky mezi Severkou, Liškova a Kosmonautů, Kosmonautů, Kosmonautů - hřiště, Liškova, Mánesova, Odboje, Odboje - odbočka k dětskému hřišti, schody od ČD zastávky Cihelna , spojovací Liškova - Kamýcká, Stavbařů, Šafaříkova, Štursova, trojhřiště Odboje u autoškoly, U Katovny, vozovka od Kamýcká k zastávce ČD-Cihelna, Werichova

Termíny úklidu

Číslo Název bloku

Termíny čištění

Úklid listí

1 Střed 18.4.   8.8. 19.9.  
2 Kocanda 12.4. – 13.4. 24.5. – 25.5. 19.7. – 20.7. 30.8. – 31.8. 1.11. – 2.11.
3 Dalimilova - Pod Mostnou horou 6.4. – 7.4. 26.5. – 27.5. 21.7. – 22.7. 6.9. – 7.9. 3.11. – 4.11.
4 Kozinova 14.4. – 15.4. 31.5. – 1.6. 26.7. – 27.7. 8.9. – 9.9. 8.11. – 9.11.
5 Revoluční 19.4. – 20.4. 2.6. – 3.6. 28.7. – 29.7. 20.9. – 21.9.  
6 A. Muchy 21.4. – 22.4. 7.6. – 8.6. 2.8. – 3.8. 22.9. – 23.9.  
7 Pokratice 26.4. – 27.4. 9.6. – 10.6. 4.8. – 5.8. 29.9. – 30.9.  
8 Bojská 28.4. – 29.4. 14.6. – 15.6. 9.8. – 10.8. 4.10. – 5.10.  
9 Štursova 3.5. – 4.5. 16.6. – 17.6. 11.8. – 12.8. 6.10. – 7.10. 10.11. – 11.11.
10 Stránského 5.5. – 6.5. 21.6. – 22.6. 16.8. – 17.8. 11.10. – 12.10. 15.11. – 16.11.
11 Palachova 10.5. – 11.5. 23.6. – 24.6.   13.10. – 14.10. 22.11. – 23.11.
12 Pražská 12.5. – 13.5. 12.7. – 13.7. 18.8. – 19.8. 18.10. – 19.10. 24.11. – 25.11.
13 Pobřežní 17.5. – 18.5. 28.6. – 29.6. 23.8. – 24.8. 20.10. – 21.10.  
14 Miřejovická stráň 19.5. – 20.5. 14.7. – 15.7. 25.8. – 26.8. 25.10. – 26.10.  


Každý pátek bude provedeno čištění cyklostezky.  Harmonogram k tisku (pdf)

Úklid průjezdních úseků komunikací po zimním období je povinna v každém roce, v souladu se zákonem č.13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, provádět a dokončit do 30.4. SÚS ÚK a ŘSD.

Vyhledání odtaženého vozidla

Na webu městské policie si můžete ověřit zda vaše vozidlo nebylo odtaženo

Mapa

Zobrazit větší mapu

Stanovení dopravního značení pro úklid ulic najdete v mapě po jejím přiblížení (zoom) a nebo ke stažení zde (pdf 14MB)

Seznam bloků


[1] Střed

Seznam ulic 5. května, Anenská, Dlouhá, Dominikánská, Dominikánské náměstí, chodník z Lidické okolo KD k 1. ZŠ, Jezuitská, Kapucínská, Kapucínské náměstí, Klášterní, Kostelní náměstí, Krajská, Lidická, Máchovy schody, Michalská, Mírové náměstí, Mostecká, Na Valech - park. u hotelu Apollon, Na Valech - parkoviště, Na Valech-parkoviště (nad soudem), Novobranská, Okružní, Tyršovo náměstí, U Hvězdárny - parkoviště, Vavřinecká, Velká Dominikánská, Velká Krajská, Vojtěšská, Wintrova, za Domem kultury - parkoviště, Zítkova


[2] Kocanda

Seznam ulic Alšova, Baarova, Baarova - parkoviště, Bratří Mrštíků, Českolipská, Daliborova, Hálkova, Hrubínova, Chelčického, chodník od J. z Poděbrad k Na Mýtě , chodník od parčíku k ul. Karla IV, Jiřího z Poděbrad, Jiřího z Poděbrad - garáže , Jiřího z Poděbrad - hřiště + výměník, Jiřího z Poděbrad-plocha pod fot. hřištěm, Jungmannova, K Výtopně, Karla IV., Krátká, Na Kocandě, Na Mýtě, Na Vinici, park pod kasárnami - Karla IV, Růžovka, Topolčianská, Topolčianská - parkoviště, U Stadionu, U Stadionu - parkoviště, Vrchlického


[3] Dalimilova - Pod Mostnou horou

Seznam ulic Ankertova, Bezručova, Brožíkova, Dalimilova, Dykova, Husova, K Interně - okolo parkoviště nemocnice, Křepkova, Macharova cesta, Navrátilova, Purkyňova, Purkyňova včetně parkoviště, Samo Tomáška, Sokolovská, Sokolovská - chodníky v alejích, U Trati, úsek od Sokolovská do Žitenická, Wolkerova, Zelenkova, Žitenická


[4] Kozinova

Seznam ulic Čelakovského, Havlíčkova - od Nezvalova do Vančurova, Kollárova, Kozinova, Nerudova - od Sokolovská do Nezvalova, Neumannova, Nezvalova od Březinova Cesta, Nezvalova-garáže do Smetanova, Nezvalova-parkoviště, Smetanova, Vančurova


[5] Revoluční

Seznam ulic Březinova cesta, cesta pod M. Majerové (M. M.-Revoluční), Havlíčkova - od Revoluční do Nezvalova, Hynaisova, Kořenského, Marie Majerové, Mlékojedská, Na Mostku, Nerudova - od Nezvalova do Revoluční, Pokratická - pěší lávky, Požární cesta (Nezvalova-Revoluční), Revoluční, Revoluční včetně všech parkovišť, Slavíčkova, Švabinského, Turistická, Turistická cesta (mezi Pokr. potoke - Revoluční), U Lávky, Želetická


[6] A. Muchy

Seznam ulic Alfonse Muchy, Fillova, Janáčkova, Janáčkova vč. panelové cesty k vodárně, Kubínova, Ladova, Mlýnská, Mostná hora - pěší cesta, Mostná hora - vozovka, Na Výsluní, Opuková, pěší cesta na Domovem mládeže, Pod Strání, schody z A. Muchy do Ladova, Škrétova, Špálova, U Kapličky, U Kapličky včetně parkovišť, U Potoka, U Statku


[7] Pokratice

Seznam ulic Dubová, Dukelská, Dukelská - Bojská (parkoviště), Dukelská-od K Radobýlu, Jabloňová, K Radobýlu (Pokratická-Višňová), Květinová, mezi Družbou, parkoviště pod Družbou, Pod Vinicí, Pokratická, Polní, Sadová, Sluneční, Sokolská, Spojovací (Bojská - K Radobýlu), Šeříková, Školní, U Medulánky, U Školy, V Zahradách


[8] Bojská

Seznam ulic 28. října, Bojská - parkoviště, Heydukova (Plešivecká - Seifertova), Heydukova - odbočky mezi paneláky, Jarní, Kamýcká, Karolíny Světlé, Lipová, Luční, Na Bídnici, Platanová - bez soukromých parkovišť, Plešivecká, Plešivecká - parkoviště, Raisova, Raisova - od Plešivecká, Sámova, Sámova - horní a dolní část, Seifertova, Seifertova včatně spojovací k Plešivecké, Škroupova, Škroupova - mezi garážemi a paneláky, Škroupova včetně odbočky ke garážím, Zelená


[9] Štursova

Seznam ulic Cihelna - železniční zastávka, Dobrovského, Dobrovského vodní trakt, vč. schodům do Stránského, Elišky Krásnohorské, Erbenova, Halasova, Horova, chodníky mezi Severkou, E. Krásnohorské a Kosmonautů, chodníky mezi Severkou, Liškova a Kosmonautů, Kosmonautů, Kosmonautů - hřiště, Liškova, Mánesova, Odboje, Odboje - odbočka k dětskému hřišti, schody od ČD zastávky Cihelna , spojovací Liškova - Kamýcká, Stavbařů, Šafaříkova, Štursova, trojhřiště Odboje u autoškoly, U Katovny, vozovka od Kamýcká k zastávce ČD-Cihelna, Werichova


[10] Stránského

Seznam ulic České Armády, Dómská, Družstevní, Horní Rybářská, chodníky mezi Mládežnická-Družstevní, Kubelíkova, Mariánská, Mariánské náměstí, Michalovická, Mládežnická, Mrázova, Mrázova - parkoviště, Nemocniční, Pahorek - areál domova pro seniory, Pekařská, Rybářské náměstí, Rybářské schody, Spojovací, spojovací Rybářské schody-D.Rybářská, Stránského, Stránského od Luny, Svatojiřská, Svatováclavská, Švermova, Václavské náměstí, Vojtěšské náměstí, Zahradnická, Žalhostická, Žernosecká


[11] Palachova

Seznam ulic Eliášova, Křižíkova, Liberecká, Masarykova, Palackého, Palachova, Palachova, Resslova, Sovova, Šaldova, Teplická, Tolstého, Třebízského, Turgeněvova, Tylova


[12] Pražská

Seznam ulic Boženy Němcové, Bratří Čapků, Čechova, Dvořákova, Fügnerova, Jiráskovy sady, Komenského, Na Valech, Na Valech - chodníky, Osvobození, parkoviště u plavecké haly, Pražská vč. vnitřních traktů, Rooseveltova, Rooseveltova - ke kinu Máj, Sládkova, Svojsíkova, Veitova, Žižkova včetně vnitřních traktů


[13] Pobřežní

Seznam ulic autobusové nádraží, cesta z Dlouhé k přechodu Mezibraní, cesta z Mezibraní na tenis včetně lavky, Dělová cesta, Dlažební, Dolní Rybářská, Horní Dubina, Jarošova, kasárna Jiřího z Poděbrad, Krupka, Křížová, Labská, Lodní náměstí, Máchova, Marie Pomocné, Mezibraní, Na Kocandě, Nádražní, Ostrovní, parkoviště u koupaliště, Pobřežní, Stará Mostecká, Střelecký ostrov, U Pramene, U Pramene - u studánky, U Studně, Velká Mlýnská, Vodní, Za Plynárnou


[14] Miřejovická stráň

Seznam ulic Akátová, Bojská (Miřejovická-Trnková), Borůvková, Broskvová, Březová, Habrová , Heydukova (K Radobýlu - Jasanová), Hrušková, Jahodová, Jasanová, Jasmínová, K Radobýlu (Višňová-Trnková), Kamýcká, Kardinála Trochty, Kaštanová, Malinová, Meruňková, Miřejovická, Most Generála Chábery, Ořechová, Švestková, Trnková, Tyršův most, Višňová, Votočkova



 

Turistické Informační centrum

Otevírací doba

Po-Ne: 9:00-17:00 hod.

Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

Starosta

Mgr. Ladislav Chlupáč

Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111


© 2021 Město Litoměřice
Mobilní menu
Používáme cookies

K personalizaci obsahu, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies..